מי אני

אודות מיטליאודות מיטלי מסיבה לי

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי ילדים… (היום יש לי כבר ארבעה משל עצמי :) ) זה התחיל מבייביסיטר עוד כשהייתי תלמידה בחטיבת ביניים, המשיך לעבודה כמלצרית בה הייתי מוצאת את עצמי מרימה ילדים קטנים ומשחקת איתם בזמן שאבא ואמא שלהם אוכלים ועד ההחלטה ללמוד חינוך לגיל הרך ולהפוך את האהבה שלי למקצוע. במשך כמה שנים עבדתי כגננת בגן חובה וכן חינכתי כיתה א' כשתוך כדי שילבתי הפקת ימי הולדת לילדים. מהר מאוד הבנתי שהלב שלי נמצא בדיוק שם, במקום הזה שבו אני לובשת את השמלה של הנסיכה, או הפיראטית ומרגישה ילדה נצחית, כזו שמותר לה לרקוד, לקפוץ, לעשות קולות ופרצופים מצחיקים ולהיות בדיוק כמו הילדים!

להיות זו שילד/ת יום ההולדת מחכים לה כל השבוע זו זכות ענקית! האפשרות שלי להיות זו שמגשימה לילדים את החלום שלהם גורם לי לתחושת סיפוק שקיימת רק בעבודה עם ילדים. הפנים הנרגשות, החיוך, החיבוק בסוף האירוע ותגובות כמו: "אני רוצה שתבואי גם בשנה הבאה", או "זה יום ההולדת הכי כיף שהיה לי" שווה בשבילי הכל!!!

כיום העסק שלי משמח ילדים מכל רחבי הארץ כבר משנת 2010 ומאז הוא התפתח כדי לתת מענה למגוון גילאים וצרכים. נוספו נושאים חדשים וסוגי הפעלות שמותאמים לבנות בלבד, לבנים בלבד, למסיבות סיום בגנים ובבתי ספר, למסיבות ברית/ה והיד עוד נטויה.

מחכה שתתקשרו לספר לי על החלום של האוצר שלכם…

באהבה ענקית,

מיטלי מסיבה לי